Home

ilotulitus Kauhu sivustakatsoja sakaria jalgpall kesä Valitus Melkein

Eesti U18 koondis viigistas Maltaga 1:1; Voilenko, Sakarias ja Luts  põhikoosseisus - FCI Levadia Tallinn
Eesti U18 koondis viigistas Maltaga 1:1; Voilenko, Sakarias ja Luts põhikoosseisus - FCI Levadia Tallinn

Sel nädalal viibivad Tallinnas U17 koondise kandidaadid - Uudised

Facebook
Facebook

U19 Eliitliiga Meistriliigas selgusid esimesed finaalturniirile - Uudised

FCI Levadia U21 võitis imelise tagasitulekuga 3:2 Harjut - FCI Levadia  Tallinn
FCI Levadia U21 võitis imelise tagasitulekuga 3:2 Harjut - FCI Levadia Tallinn

FCI Levadia sai napi 1-2 kaotuse Ukraina kõrgliiga võistkonnalt Rukh  Lvivilt - FCI Levadia Tallinn
FCI Levadia sai napi 1-2 kaotuse Ukraina kõrgliiga võistkonnalt Rukh Lvivilt - FCI Levadia Tallinn

FCI Levadia U21 kaotas FC Nõmme Unitedile 2:7 - FCI Levadia Tallinn

Eesti jalgpalli uue valitseja Levadia selge siht – eurosarja alagrupp -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Eesti jalgpalli uue valitseja Levadia selge siht – eurosarja alagrupp - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kõik mängivad - Tallinna 53. Keskkooli võistkond. Koosseisu kuulusid Ivan  Timofejev, Aleksander Iljin, Leonid Arhipov, Viktor Arhipov, Deniss  Drabinko, Filipp Drabinko, Daniil Sakarias, Aleksandr Lukaštšuk, Danil  Blaivas, Mark Miniahmetov ja juhendaja ...
Kõik mängivad - Tallinna 53. Keskkooli võistkond. Koosseisu kuulusid Ivan Timofejev, Aleksander Iljin, Leonid Arhipov, Viktor Arhipov, Deniss Drabinko, Filipp Drabinko, Daniil Sakarias, Aleksandr Lukaštšuk, Danil Blaivas, Mark Miniahmetov ja juhendaja ...

Nii U17 kui ka U18 koondis sõidab laagrisse Käärikule - Uudised

Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise, mäng lõpetati seoses  kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem! - 3sport
Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise, mäng lõpetati seoses kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem! - 3sport

Selgus U-17 jalgpallikoondise koosseis Balti turniiriks | Jalgpall | ERR

Kalev pääses PJK käest ehmatusega ning püsib Maardu kannul, Levadia alistas  Elva - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kalev pääses PJK käest ehmatusega ning püsib Maardu kannul, Levadia alistas Elva - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

FCI Levadia mängis 1-1 viiki FC Kyzylzhariga - FCI Levadia Tallinn

Uuel nädalal koguneb U18 koondis - Uudised

Levadia alistas tormi tõttu lühikeseks jäänud sõpruskohtumises Serbia klubi  - Delfi Sport
Levadia alistas tormi tõttu lühikeseks jäänud sõpruskohtumises Serbia klubi - Delfi Sport

Uudised Archives - Page 5 of 153 - FCI Levadia Tallinn

U-18 jalgpallikoondis kaotas Levadia noortele | Jalgpall | ERR

Selgus U17 koondise koosseis Balti turniiriks - Uudised

NKFC III (08) jätkab oma... - Nõmme Kalju FC 2008 | Facebook

Levadia uus ründaja sai kaheksa minutiga jala valgeks, Welco ja Flora  uisutasid väravateta viigini - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Levadia uus ründaja sai kaheksa minutiga jala valgeks, Welco ja Flora uisutasid väravateta viigini - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kalev raiskas penalti ja kaotas punkte, neli väravat löönud Elva alistas  Welco - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kalev raiskas penalti ja kaotas punkte, neli väravat löönud Elva alistas Welco - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!